Koła zainteresowań

Koło kulinarne” - celem koła jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, przez rozwijanie kuchennych umiejętności i pasji. Podczas zajęć każde dziecko może odnaleźć interesujący dla siebie obszar z dziedzin kulinarnych. Zajęcia mają na celu pobudzić w dzieciach chęć wspólnego przygotowania oraz spożywania posiłków. W trakcie zajęć dzieci uczą się: kroić, ubijać, mieszać, smarować itp.

W zdrowym ciele zdrowy duch" - to zajęcia dodatkowe, które uczą dzieci rozpoznawania smaków, właściwego zachowania się przy stole oraz posługiwania sztućcami. Przedszkolaki mogą przygotowywać różne desery, bułeczki słodkie ,sałatki, koktajle i przekąski. Program skierowany jest nie tylko dla dzieci, ale także dla nauczycieli przedszkola i rodziców. Zabawy kulinarne przyczyniają się do rozwoju intelektualnego dziecka, usprawniają motorykę małą, komunikację oraz wzmacniają relację międzygrupowe.

Kontakt

 780 520 149

 sekretariat@przedszkoleoaza.pl

NR KONTA Bank Pekao SA:
18 1240 3392 1111 0011 1685 9498

Adres przedszkola

  Przedszkole Katolickie
„OAZA” w Lipnie
ul. 3 Maja 43
87-600 Lipno

Oferta

- przedszkole czynne cały rok
  (2 tygodnie przerwa wakacyjna)
- godziny otwarcia: 6:00-17:00
- wychowanie w duchu
  katolickim i patriotycznym 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.